ماوس لمسی محصولی از مایکروسافت

مایکروسافت به تازگی نسخه جدیدی از ماوس آرک را رونمایی کرد که Arc Touch Mouse نامگذاری شده، و اولین ماوسی است که طراحی مسطح برای حمل و نقل آسان و طراحی ارگونومیک به جهت راحتی کاربر را با هم دارد.

این ماوس تنها با یک لمس انگشت به سرعت از حالت مسطح به شکل کار که حالتی قوسی است تغییر شکل می دهد. در نتیجه این طراحی حمل ماوس و کار با آن بسیار جذاب است.

همچنین پس از اتمام کار با ماوس فقط کافی است آن را مدتی به حال خود رها کنید تا ماوس از شکل قوسی دوباره به حالت مسطح برگردد! اما دوباره با یک لمس ماوس آماده کار می شود! این محصول از نظر قابلیت حمل بسیار بهتر از ماوس آرک قبلی که تاشو بود می باشد.

 از ویژگی های ماوس جدید آرک مایکروسافت می توان به نوار اسکرول تمام لمسی (به جای چرخ اسکرول) اشاره کرد که به کاربران اجازه می دهد پیمایش خود را با یک لمس و حرکت انگشت کنترل کنند. این محصول از تکنولوژی BlueTrack بهره گرفته که اجازه ردیابی مجازی در هر سطحی را به مـاوس داده و همراه با فرستنده و گیرنده نانوی کوچک مغناطیسی چفت شده که به راحتی در کف موس جای گرفته طراحی شده. با دو باتری سایز AAA می توان از ماوس آرک تاچ بیش از ۶ ماه استفاده کرد!

مـاوس آرک تاچ مایکروسافت ۶۹٫۹۵ دلار قیمت دارد.

Microsoft Touch Mouse

استفاده از تکنیک سنجش خازنی و نوار سنسور در این ماوس سبب شده نوار اسکرول به هر موقعیت و تغییر سرعت انگشت کاربر به دقت پاسخ داده ، و پیمایش دقیق تر، و با کنترل بیشتری صرف نظر از میزان سریـع یا آهستگی حرکت انگشت را فراهم آورد.

Microsoft Touch Mouse

نوار اسکرول همچنین دارای سه “دکمه” ضربه ای برای استفاده کاربر از قابلیت های اضافی می باشد:

بالا بردن صفحه (Page Up) ، پایین بردن صفحه (Page Down) و قسمت کلیک وسط که این سه دکمه قابل برنامه ریزی به دیگر گزینه ها برای استفاده از هر عملکرد دیگری که کاربر از ماوس انتظار دارد می باشند.

منبع gooyait

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت