تمدید دورکاری کارمندان گوگل به‌مدت یک سال

تمدید دورکاری کارمندان گوگل

گوگل در بحبوحه مهارناپذیری شیوع ویروس کرونا، یک بار دیگر بازگشایی دفاتر خود در بسیاری از نقاط آمریکا را به تاخیر انداخت و به کارمندانش اجازه خواهد داد تا ژوییه سال ۲۰۲۱ از خانه وظایف خود را انجام دهند.

این خبر می افزاید: این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که کارمندانش می توانند تا پایان امسال در خانه بمانند. سوندار پیچای، مدیرعامل گوگل در ایمیلی که روز دوشنبه به کارمندان شرکت ارسال شد، اعلام کرد این تغییر برای کمک به آنها به منظور امکان برنامه ریزی از قبل انجام شده و در سراسر جهان اعمال خواهد شد.

پیچای در این ایمیل نوشت: بسیاری از مدارس اعلام کرده‌اند که در زمان شروع سال آموزشی جدید گشایش نخواهند یافت و والدین را با دورنمای مدیریت تحصیل فرزندانشان در خانه و همزمان انجام وظایف کاری روبرو کرده اند. امیدوارم این  تغییر انعطاف پذیری که شما برای متوازن کردن کار و رسیدگی به فرزندان و عزیزانتان در ۱۲ ماه آینده نیاز داشتید را فراهم کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، با افزایش موارد ابتلا به کووید ۱۹، بسیاری از شرکت‌های آمریکایی در طرح‌های خود برای بازگشایی دفاتر خود را بازبینی می کنند.

گوگل یکی از این شرکت‌های بزرگ است که از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در مارس، کارمندانش را به خانه فرستاد.

سایر شرکت‌های فناوری بزرگ شامل فیس‌بوک و آمازون هم اعلام کرده‌اند کارمندان دفتری  می تواند حداقل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ در خانه بمانند.

خبر تمدید دورکاری کارمندان گوگل ابتدا از سوی روزنامه وال استریت ژورنال گزارش شد.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت