آیفون تاشوی ۸ اینچی

آیفون تاشوی ۸ اینچی

مینگ چی کو، یکی از قابل‌اعتمادترین تحلیل‌گران اخبار مرتبط با اپل، اعلام کرد که اپل در حال در حال کار بر روی راه اندازی یک آیفون تاشو ۸ اینچی است که به احتمال فراوان در سال ۲۰۲۳ رونمایی خواهد شد.

 گویا این دستگاه ادعایی که دارای رزولوشن QHD + روی یک صفحه OLED انعطاف پذیر است، طبق گزارش‌های جدید قرار است در سال ۲۰۲۳ میلادی معرفی شود. 

بر اساس این خبر به نقل از وبسایت فناوری gizmochina، داده‌های جدید مینگ چی کو نشان می‌دهد که اپل قصد دارد گوشی تاشوی جدید خود را با صفحه نمایش قابل توجه ۸ ایچی QHD + OLED انعطاف پذیر، در سال ۲۰۲۳ راه اندازی کند. اما نکته قابل توجه در این زمینه این است که ساخت این نمایشگر منعطف به کمپانی سامسونگ دیسپلی، یکی از شرکت‌های تابعه سامسونگ واگذار شده است.

این اولین اطلاعات منتشر شده درباره گوشی تاشو آیفون نیست که مینگ چی کو تاکنون منتشر کرده است، اما این گزارش جدید حاوی جزئیات بیشتری از این گوشی پرچمدار است.

این تحلیلگر همچنین پیش بینی می‌کند که اپل بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون دستگاه از آیفون‌های تاشو جدید را در سال اول عرضه، به فروش برساند.

علاوه بر این، همچنین پیش بینی می‌شود که این گوشی جدید به دلیل استفاده از راه حل لمسی نانوسیم نقره‌ای TPK، از مزایای بالاتری نسبت به فناوری Y-Octa سامسونگ دیسپلی، برخوردار باشد.

آیفون تاشوی ۸ اینچی

ناگفته نماند که استفاده از قابلیت لمسی نانوسیم نقره ای، همچنین یک مزیت رقابتی بلند مدت را برای اپل در بازار نمایشگر‌های تاشو تضمین می‌کند.

این گزارش همچنین می‌افزاید که این فناوری صفحه نمایش در آینده کاملاً عمومیت خواهد یافت و این امر خصوصاً برای دستگاه‌هایی که بیش از یک برابر تا می‌شوند، مصداق بیشتری خواهد داشت.

مینگ چی کو معتقد است که این اقدام سازنده آیفون برای گوشی‌های هوشمند تاشو پرچمدار بعدی یک ضرورت است، زیرا یک چرخه جایگزینی عالی را برای این مدل‌ها تقویت می‌کند.

این تحلیلگر پیش بینی می‌کند که اپل برنده بزرگفناو بعدی در زمینه تولید گوشی‌های هوشمند تاشو باشد. وی البته این موضوع را نیز اضافه کرد که توسعه این آیفون تاشو هنوز به طور رسمی آغاز نشده است، اما این شرکت در حال پیشبرد برنامه‌های خود در این زمینه است.

 

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت