مشخصات آیفون ۱۳ فاش شد

مشخصات آیفون ۱۳ فاش شد

گزارشی جدید مشخصات آیفون ۱۳ و آیفون SE۳ را فاش کرده است؛ تمام دستگاه‌های سری آیفون ۱۳ به فناوری تشخیص چهره و ۵G مجهز هستند.

طبق توئیت راس یانگ از شرکت DSCC، مدل های آیفون ۱۳ با نمایشگرهایی در ابعاد سری ۱۲ ساخته می شوند؛ همچنین هر ۴ دستگاه این سری دارای پنل هایی قابلیت لمسی یکپارچه (Y-Octa) دارند.

اندازه دقیق دستگاه های این سری عبارتند از: آیفون ۱۳ با نمایشگر ۵.۴۲ اینچی، آیفون ۱۳ با نمایشگر ۶.۰۶ اینچی، آیفون ۱۳ پرو با نمایشگر ۶.۰۶ اینچی و آیفون ۱۳ پرومکس ۶.۶۷ اینچ.

هر چند تمام مدل ها پنل نمایشگر او ال ای دی دارند اما تامین کننده آنها مختلف است. به عنوان مثال شرکت سامسونگ پنل های نمایشگر برای پرومکس و مدل کوچک تر را می سازد.

از سوی دیگر ال جی دیسپلی، پنل هایی برای تمام مدل های آیفون (به استثنای نسخه رده بالا) تهیه می کند. همچنین شرکت BOE نمایشگر برای آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ استاندارد را فراهم می کند.

همچنین هر چهار دستگاه مجهز به فناوری ProMotion (رفرش ریت بالا) هستند؛ اما مدل پرو مکس با فناوری LTPO عرضه می شود که رفرش ریت آن متغیر و مانند گلکسی نوت ۲۰ اولترا است.

در کنار این موارد آیفون ۱۳ استاندارد مجهز به تنظیمات دوربین پشتی ۲ تایی است و ۲ مدل پرو، تنظیمات دوربین پشتی سه تایی دارند.

تمام دستگاه های سری آیفون ۱۳ به فناوری FaceID و ۵G مجهز هستند؛ علاوه بر آیفون ۱۳، مشخصات آیفون SE نیز فاش شده است.

طبق این گزارش آیفون مذکور در بهار ۲۰۲۲ میلادی عرضه می شود و دارای نمایشگر ال سی دی ۶.۰۶ اینچی خواهد بود که در شرکت شارپ یا JDI ساخته می شوند.

پشت آیفون SE دو دوربین نصب می شود و احتمالا از فناوری ۵G نیز پشتیبانی می کند. جالب آنکه در این نسخه از آیفون از فناوری Touch ID نیز استفاده می شود.

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت