قابلیت جدید توییتر

قابلیت در حال رخ دادن یا Happening Now برای توئیتر موجب می‌شود تا کاربران بتوانند به‌صورت همزمان درباره رخدادهای در حال وقوع، توئیت کنند.

قابلیت جدیدی با عنوان Happening Now که به تازگی به مجموعه توانایی‌های شبکه اجتماعی توییتر افزوده شده است، موجب می‌شود تا کاربران بتوانند به‌صورت همزمان درباره رخدادهای در حال وقوع و مهم، توئیت کنند.

شبکه اجتماعی توئیتر یکی از محبوب‌ترین رسانه‌های اجتماعی به ویژه در زمان وقوع رخدادهای بزرگ جهان به‌حساب می‌آید. با این‌ وجود، امکان جدید این شبکه اجتماعی به‌صورت اختصاصی به رخدادهای بزرگ تخصیص یافته و قرار است تا کاربران بتوانند به کمک این سیستم جدید که‌ «در حال رخ دادن» (Happening Now) است به خدماتی جدید دسترسی پیدا کنند. البته این سیستم در حال حاضر چندان پیشرفته نیست و حوزه‌های متنوعی را پوشش نمی‌دهد بلکه تنها به رخدادهای ورزشی محدود شده است، اما به احتمال فراوان به‌زودی شاهد بهینه‌سازی شدن آن و افزوده شدن رخدادهایی بیشتر و در حوزه‌هایی گوناگون برای این سیستم خواهیم بود.

این سیستم در حقیقت یک تایم‌لاین ویژه است که می‌توانید برچسب "در حال رخ دادن" را که در کنار آن به نمایش درمی‌آید را مشاهده کرده و به همراه سایر افراد اقدام به توئیت کردن درباره آن نمایید. بدین ترتیب کاربران می‌توانند به‌خوبی به سراغ استفاده از این سرویس رفته و با عضویت آن هر یک از توئیت‌های مرتبط که توسط سایر افراد دیگر ارائه شده است را مشاهده کنند. همچنین توئیتر با استفاده از تحلیل سلایق شما در زمینه استفاده از این قابلیت می‌تواند موجب شود تا لیستی از گزینه‌های در حال رخ دادن -که ممکن است مورد علاقه شما باشد- را در گوشه پایین تصویر ارائه کند.

شایان ذکر است که سیستم در حال رخ دادن، بخشی از اقدام‌های توئیتر در راستای بهبود شرایط نیمه بحرانی خود است و به همین دلیل نیز می‌توان شاهد رونمایی برنامه‌های بیشتر توسط این شرکت در چند ماه آینده باشیم.

منبع: سایت رایورز

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت