Sanei Space Blog

جمعه, 08 23rd

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

روابـط عمـومی

حذف اتفـاقی صندوق پستی 150,000 کاربر Gmail

برچسب ها Gmail, گوگل

Google Logoگوگل در هفته گذشته، اشتباها صندوق پستی یکصد و پنجاه هزار کاربر Gmail را پاک کرد. کارابرانی که این اتفاق برایشان افتاده است علاوه بر صندوق نامه ها، تماس ها، برچسب ها و فولدرهایشان نیز پاک شده است. گوگل در حال بازگرداندن اطلاعات این کاربران است ولی هنوز مشخص نیست که این اطلاعات بصورت کامل باز گردانده شوند.


گوگل در بیانیه ای اعلام کرده است که تمام سعی خود را می کند تا اطلاعات این افراد را برگرداند اما هنوز مشخص نیست آیا گوگل قادر به بازگرداندن اطلاعات از دست رفته این کاربران خواهد بود یا خیر؟

گوگل همچنین در این بیانیه اعلام کرده که تعداد کمی از کاربران با مشکلاتی نظیر وارد شدن به اکانت Gmail خود روبرو شده و برخی دیگر نیز پس از وارد شدن به اکانت با مشکلاتی در رابطه با مشاهده نامه های الکترونیکی خود مواجه شده اند.

گوگل در ادامه بیانیه گفته است: این مشکل برای 0.08% از کاربران Gmail اتفاق افتاده و ما مشکلات اکانت برخی از آنها را نیز رفع کرده ایم. مهندسین ما به سرعت مشغول کار برروی این موضوع هستند و ما امیدواریم همه چیز به حالت عادی خود بازگردد. ما واقعا برای مشکلات بوجود آماده و ناراحتی کاربران، متاسفیم.

گوگل هنوز اطلاعات بیشتری در مورد نحوه بروز این اشکال اعلام نکرده است. اگر شما هم یکی از 150,000 کاربری که این اتفاق برایشان افتاده، هستید می توانید با مراجعه به این آدرس از روند حل این مشکل مطلع شوید.

گوگل در آخرین بروز رسانی اعلام کرده که تنها 0.012% کاربران هنوز با مشکل مواجه هستند و مشکل باقی مرتفع شده است. منبع

 

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)