Sanei Space Blog

جمعه, 04 19th

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

وداع ماهانه 10 میلیـون کاربر با MySpace

MySpace Loses Ten Million Users Every Monthبه گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی افتردان، بر طبق آخرین آمار اعلام شده توسط موسسه ComScore ،شبکه اجتماعی مای اسپیس اوضاع تاسف باری دارد.


بر طبق آخرین امار اعلام شده توسط کام اسکور ،شبکه اجتماعی مای اسپیس حد فاصل ماه های ژانویه و فوریه امسال در حدود ۱۰ میلیون ریزش کاربر داشته است بطوری که کاربران آن از ۷۳ میلیون به ۶۳ میلیون نفر رسیده است.


بر طبق آمار سال گذشته که این شبکه اجتماعی دچار ریزش ۵۰ میلیون کاربر شده است بطوریکه در فوریه ۲۰۱۰ این شبکه در حدود ۱۱۰ میلیون کاربر فعال در این شبکه مشغول گفت و گو در مورد سرگرمی های مورد علاقه خود بودند.

این در حالی است که این سرویس برای مدت طولانی در صدر فهرست شبکه های اجتماعی قرار داشت ولی با رشد محبوبیت فیس بوک به ۶۰۰ میلیون کاربر ،این شرکت نیز با ریزش کاربران خود روبرو شد و به همین دلیل پس از تعدیل نیمی از پرسنل خود ؛شرکت نیورکروپ صاحب این شبکه اجتماعی در اندیشه فروش آن است.

قیمت گذاری برای این پایگاه اجتماعی در سال ۲۰۰ ۵ در حدود ۳۳۰ میلیون دلار بود که البته انتظار می‌رود اکنون قیمتی در حدود ۵۰ میلیون دلار داشته باشد. منبع

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)