Sanei Space Blog

سه شنبه, 03 19th

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

گرانقیمت ترین گوشی دنیـا

The Most Expensive Mobileآيفون هشت ميليون دلاري كه با طلا، پلاتين و الماس پوشانده شده، گران‌ترين تلفن همراه جهان شناخته شد.

به گزارش ايسنا استوارت هيوز، طراح انگليسي كه دستگاه‌هاي گران‌قيمت مي‌سازد، دو گوشي آيفون 4 اپل را براي يك بازرگان استراليايي طراحي كرده است.

 

اين دو گوشي با داشتن برچسب قيمت هشت ميليون دلار در صدر فهرست گران‌ترين تلفن‌هاي همراه جهان قرار دارند و هر يك از طلاي زرد و پلاتين ساخته شده و 500 الماس بدون نقص دارند كه در كل به صد قيراط مي‌رسند.

در اين دو گوشي دكمه مرور با پلاتين و يك الماس 7.4 قيراطي ساخته شده و لوگوي اپل در پشت تلفن به تنهايي با 53 الماس پوشانده شده است.


آيفون 4 معمولا بسته به ميزان ظرفيت ذخيره‌سازي 199 و 299 دلار قيمت دارد و هزينه آن تا پايان قرارداد خدمات دو ساله ممكن است به دو هزار دلار برسد.

 

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)