Sanei Space Blog

یکشنبه, 04 21st

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

نسخه سفيد آیفـون 4

Iphone4 Whiteآیفون 4 سفیـد از آن محصـول های اپل محسوب می شود که به دلایل مختلفی عرضه اش با تاخیر مواجه شده و ماه ها کاربرانی که رنگ سفید را دوست دارند را منتظر  گذاشته است. آیفون سفید تا کنون چندین بار به طور غیر رسمی جلب توجه نموده است.

 

یک نمونه از آن در ویتنـام پیدا شد و در هفته قبل هم راه خود را به شبکه Vodafone باز کرد. اما این مدل تاکنون به طور عمده و رسمی توسط اپـل عرضه نشده بود. اما سرانجام امروز اپل اعلام کرد از فردا عرضه نسخه سفید آیفون 4 را به طور جهـانی آغاز خواهد کرد.

در آمریکا، این تلفن در هر دو شبکه AT&T و ورایزون عرضه خواهد شد. قیمت ها هم مثل قبل است. یعنی 200 دلار برای مدل 16 گیگابایتی و 300 دلار برای مدل 32 گیگـابیتی.


حال با یک آپدیت جدید از آیفـون مواجه هستیم که زیبـایی بیشتری را به این تلفن اضافه می کند. مزیت بزرگ آن این است که حالا می توانید آیفون 4 خود را با ipad آیپد 2 سفید ست کنید!

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)