Sanei Space Blog

یکشنبه, 04 21st

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

بهره گیری از گوگـل برای بـالا بردن سرعت بارگـذاری صفحات اینترنتی

Page Speed From Google

 

از آن جا که عده ای از کاربران به خصوص در ایران همچنان سرعت اینترنت نسبتا پایینی دارند شایسته است صفحات طوری طراحی شوند تا سبک باشند و سریع بارگزاری گردند.

ابزار جدید “Page Speed“ سرعت بارگـزاری صفحــات وب سایت را ارزیــابی نموده و عوامل بهبــود آن را نیز برمی شمرد. این سرویس محصولی از بخش آزمایشگاه گوگل Google Labs می باشد.

اگر وب سایت یا وبلاگی دارید و به سرعت بارگزاری آن اهمیت می دهید حتما از “Page Speed“ استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات این سرویس نیازی به داشتن اکانت در گوگل ندارید و تنها کافی است آدرس وب سایت یا وبلاگتان را در بخش مربوطه وارد نمایید. سپس سرویس با بررسی و سنجش صفحه موردنظر یک امتیاز کلی را از نظر معیارهای خود به آن خواهد داد.

همچنین این ابــزار به ترتیب اولویت عوامل تاثیرگـذار و موثــر  در بارگذاری صفحه اینترنتی مورد نظر را نمایش داده، و ایجاد تعدادی از تغییرات خاص برای بهبود سرعت بارگزاری آن را پیشنهاد خواهد نمود.

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)