Sanei Space Blog

یکشنبه, 04 21st

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

ركـورد شكایت از گوگـل در سال 2011 شکسته شد ‬

Google Logoكمیسیونر رقابت اتحادیه اروپا اعلام كرد در سال ۲۰۱۱ ركورد شكایت از گوگل از سوی شركت ها و نهادهای فعال در داخل خاك اروپا شكسته می شود.
تلاش گوگل برای خرید شركت های دیگر و نرم افزارهای مهم و معتبر طراحی شده توسط آنان، گسترده تر شدن خدمات آن در حوزه جستجو، نرم افزار و تلفن همراه و تلاش برای تسلط بر بازار تبلیغات آنلاین از جمله عواملی است كه باعث درگیر شدن گوگل با ده ها شركت تجاری در اروپا و دیگر نقاط جهان خواهد شد.


Joaquín Almunia معتقد است كه شكایت مایكروسافت از گوگل در حدود ۱۰ روز پیش بر سر خدمات جستجو نشان می دهد كه سال ۲۰۱۱ سال خوبی برای گوگل از حیث درگیریهای حقوقی نخواهد بود.

بر اساس شكایت مایكروسافت، گوگل با دستكاری سایت اشتراك ویدیویی یوتیوب كاری كرده تا جستجوگر بینگ مایكروسافت قادر به فهرست كردن نتایج جستجو از این سایت نباشد.

Joaquin Almunia


البته Joaquín Almunia در مورد اینكه قرار است چه شكایاتی از گوگل به عمل آید و آیا تحولات جدیدی در این زمینه رخ داده یا خیر اظهارنظری نكرده است. كمیسیون اروپا در ماه نوامبر گذشته تحقیقاتی را در مورد گوگل آغاز كرده تا مشخص شود آیا این شركت با توجه به برتری خود در بازار جستجوی اینترنتی در حال سوءاستفاده از این موقعیت است یا خیر.

 

 

 

 

 

 

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)