Sanei Space Blog

یکشنبه, 04 21st

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

تولید لیست کاربران مورد علاقـه توسط توییتـر

Twitter Provides Favorites Listبه گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی دیلی تلگراف، سخنگوی شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد که این شرکت با تهیه لیست “چه کسی برای همراهی” کاربران را در پیدا کردن علاقمندی های خود در مورد مکان ها و افزاد و سرویس‌های مختلف یاری خواهد کرد.


به این ترتیب کاربران می‌توانند دوستان بیشتر و مناسب تری را بر اساس علاقمندی ها‌ی خود پیدا کنند. پیش تر پیدا کردن تاپیک های مورد علاقه بر اساس جستجو بر اساس نام وارد شده توسط کاربر بود. و برای این منظور کافی است تا در کنار گزینه ارسال پیام بر روی Who To Follow کلیک کرده تا وارد صفحه مربوطه شوید.

 

 

پیش از این کاربران فقط در لیست های سالانه مجلاتی مانند فوربس می‌توانستند لیست افـراد مورد توجه را پیدا کرده و با آنـان در توئیتـر همراه شوند.

 

این یکی از بهترین راه کارها برای کاربرانی است که در ابتدای راه بوده و می خواهند به وسیله این سرویس افراد مورد علاقه خود را پیدا کرده و یا به عضویت کلوب طرفداران منچستر یونایتد و فرمول وان در توئیتـر راه پیدا کنند. منبع

 

 

 

 

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)