Sanei Space Blog

جمعه, 04 19th

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

Curve 3G محصـول بلک بری

Black Berry Curve 3Gتقریبا یک هفته پیش بود که خبر هایی از گوشی Black Berry Curve 3G به بیرون درز کرد. البته قبلا این گوشی با نام Curve 9300 شناخته می شد. بلاخره نهم آگوست این گوشی به طور رسمی معرفی شد. البته شرکت RIM در کنفرانس مطبوعاتی خود، اطلاعات جامع و کاملی درباره این گوشی منتشر نکرد. اما خبر ها حاکی از این است که Curve 3G با سیستم عامل Black Berry OS 5 عرضه شده که بعدا به نسخه 6 نیز قابل ارتقاء خواهد بود. نسخه ای که به زودی عرضه خواهد شد.


بلک بری می گوید: هنوز هم عده زیادی از مردم در سراسر جهان هستند که تصمیم دارند اولین گوشی هوشمند خود را خریداری نمایند و Curve 3G با امکانات جذاب و مهیج خود، می تواند بسیاری از آن ها را به شوق آورد! همچنین Curve 3G انتخابی است که می تواند افراد پر مشغله ای را که به دنبال رابط کاربری تعاملی و کاربر پسند هستند و در عین حال به امکانات نسل سوم هم برای ارتباط با دوستان و همکاران خود نیاز دارند، خوشحال کند.

یکی از نکاتی که در این گوشی برجسته شده، این است که بلک بری برای اولین بار امکان پشتیبانی از نسل سوم شبکه های GSM را فراهم کرده و تا قبل از این گوشی های این شرکت از چیزی موسوم به ارتباط EDGE نسل 2.5، برای انتقال دیتا استفاده می کردند. اپراتور T-Mobile اولین اپراتوری است که از این گوشی در هفته آینده پشتیبانی می نماید. به زودی AT&T نیز به جمع خدمات دهندگان این گوشی می پیوندد.

اما اگر بخواهیم نگاهی مختصر به مشخصات این گوشی داشته باشیم، از این ها می توان نام برد : مانند بسیاری از گوشی های این شرکت، این یکی نیز از صفحه کلید کامل QWERTY استفاده می نماید. همچنین امکاناتی مانند GPS و Wi-Fi داخلی، کلید های چندرسانه ای اختصاصی، Micro SD و SDHC تا سقف 32 گیگابایت، صفحه نمایش رنگی با وضوح 320x240 پیکسل و یک دوربین 2 مگاپیکسل با 256 مگابایت حافظه داخلی ، توسط این گوشی پشتیبانی می شوند.

این روز ها خبر های بلک بری و RIM را همه جا می شنویم، مخصوصا در درگیری هایی که با عربستان و امارات پیش آمده؛ این گوشی هم در اوج این دعوا ها ارائه شد و دوباره مورد توجه قرار گرفت. آیا این گوشی می تواند سهم خوبی از بازار را از آن خود کند و موفق شود؟ آیا سیستم عامل جدیدی که بلک بری عرضه خواهد کرد، توانایی رقابت با سیستم عامل های عمده بازار را خواهد داشت؟ منبع

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)