Sanei Space Blog

یکشنبه, 04 21st

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

اسمارت فون های سه بعـدی محصول شارپ

Sharp New 3d Smart Phoneامروز شرکت Sharp که یکی از غول ها در زمینه محصولات الکترونیکی است اعلام کرد که اسمارت فون های اندرویدی سه بعدی خود را در سال ۲۰۱۱ در آمریکا، چین و هند پخش خواهد کرد.


این ۲ گوشی اندرویدی ۳D ساخت شارپ اخیرا در بازار ژاپن معرفی شده اند و یکی از این دو اسمارت فون به بازار آمریکا خواهد رفت .قابلیت ۳D بودن این اسمارت فون ها ، آنها را از صدها گوشی اندرویدی دیگر متمایز خواهد کرد .


اگرچه بدون قابلیت سه بعدی هم ، Galapagos 003SH و ۰۰۵SH دارای مشخصات قوی هستند ، اندروید ۲٫۲ ، پردازنده ۱GHz snapdragon و صفحه سه بعدی ۳٫۸ اینچی با رزولوشن ۸۰۰ در ۴۸۰ پیکسل .


فرق بین این ۲ اسمارت فون در کیبورد مجازی کامل در مدل ۰۰۵SH همراه با دوربین ۸ مگاپیکسلی است که در مقابل مدل ۰۰۳SH دارای دوربین ۹٫۶ مگاپیکسلی می باشد.این ۲ گوشی از تکنولوژی استفاده می کنند که برای دیدن محتوای سه بعدی بعدی نیازی به استفاده از عینک ۳D نیست.

 

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)