Sanei Space Blog

یکشنبه, 04 21st

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

اسمارت فون به شکل دوچـرخه

Ecodrive Cycle

بر اساس پروتکل‌های ایمنی، باید هنگام دوچرخه‌سواری هر دو دست‌ را روی دسته فرمان دوچرخه بگذاریم، ولی همین دستورالعمل‌ها اظهار می‌کنند که از حرکات دست‌ برای نشان دادن جهت دور زدن خود هم استفاده کنیم.

با هم تناقض دارند، اینطور نیست! کمپانی اکودرایو تکنولوژی نوری و علامت‌های دور زدن را با یکدیگر ادغام کرده است که توسط دسته فرمان کنترل می‌شود. ولی همان طور که مشخص است، هیچ ایده‌ای کامل نیست مگر اینکه از تعدادی از تکنولوژی‌های ادغام مورد استفاده در اسمارت فون‌ها استفاده کنند، به همین دلیل یک گوشه دنج و خوب برای گذاشتن آی‌فون (Iphone) روی این موجود کوچک تعبیه شده است.

گوشی آی‌فون شما با قرارگیری دراین مکان، شارژ شده و در عوض شما می‌توانید از قابلیت‌های سحرآمیز جی‌پی‌اس(GPS) و تکنولوژی جهت‌یابی آن بهره‌مند شوید. میشه گفت این یک همزیستی مسالمت آمیز بین دو موجود است. منبـع gooyait

 

 

 

 

 

Ecodrive Cycle

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)