Sanei Space Blog

یکشنبه, 12 16th

آخـرین بـروز رسـانی در چهارشنبه, 16 سپتامبر 2015 3pm

گرانقیمت ترین گوشی دنیـا

The Most Expensive Mobileآيفون هشت ميليون دلاري كه با طلا، پلاتين و الماس پوشانده شده، گران‌ترين تلفن همراه جهان شناخته شد.

به گزارش ايسنا استوارت هيوز، طراح انگليسي كه دستگاه‌هاي گران‌قيمت مي‌سازد، دو گوشي آيفون 4 اپل را براي يك بازرگان استراليايي طراحي كرده است.

 

اين دو گوشي با داشتن برچسب قيمت هشت ميليون دلار در صدر فهرست گران‌ترين تلفن‌هاي همراه جهان قرار دارند و هر يك از طلاي زرد و پلاتين ساخته شده و 500 الماس بدون نقص دارند كه در كل به صد قيراط مي‌رسند.

در اين دو گوشي دكمه مرور با پلاتين و يك الماس 7.4 قيراطي ساخته شده و لوگوي اپل در پشت تلفن به تنهايي با 53 الماس پوشانده شده است.


آيفون 4 معمولا بسته به ميزان ظرفيت ذخيره‌سازي 199 و 299 دلار قيمت دارد و هزينه آن تا پايان قرارداد خدمات دو ساله ممكن است به دو هزار دلار برسد.

 

 

در بـاره من

Robot

محسـن صـانعی یـارندی بـرگزیده دوره های کارشنـاسی و کارشناسی ارشـد رشته ارتباطات از دانشگاه آزاد و متخصص روابط عمـومی، تبلیغـات و رسـانه می باشد. حضور در مطبـوعات در زمینه فتوژورنـالیسم و عکاسی خبری و تولید مستندهای تلـویزیـونی بخشی از سوابق وی است. ایشان از سال 1374 هنـرجوی فوق ممتاز انجمن خوشنـویسان ایران بوده و سابقـه قریب به سی سال مدیریت در امور فرهنگـی و تدریس رشته های هنـر را نیز دارا می باشند.

 

تمـاس بـا من

  • آدرس:: ایـران - تهران خیـابان شهیـد بهشتی، نرسیـده به سهـروردی، شماره 825
  • تمـاس: 378 4907 912 (98+)